У кошику немає товарів.

Спробувати

Ранній доступ до Black Friday

Ранній доступ до Black Friday

Ранній доступ до Black Friday

-70%
Дійсно до:
[banner_timer]
 

Масажний килимок 3-в-1 Wellneo

Немає у наявності
Photo
Video
-50%

Насолодіться максимальною релаксацією за допомогою Масажного килимка 3-в-1 Wellneo – одного з найпопулярніших масажних приладів! Поєднання заспокійливого масажу шиацу та вібраційного масажу з тепловою терапією перезавантажить ваші розум і тіло, зменшуючи напругу, стрес, втому та спазми. Комплект включає відстібну подушку та пульт дистанційного керування.

Масажний килимок 3-в-1 Wellneo

Звичайна ціна: 5 499,00 ΓPΗ


Спеціальна ціна: 2 749,50 ΓPΗ

Виберіть опцію
Товару немає у наявності (044) 594-91-46
 • Швидкий перегляд
 • Детальніше про товар
 • ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
 • Бажаєте взяти розстрочку чи кредит?
Швидкий перегляд

Насолодіться максимальною релаксацією за допомогою Масажного килимка 3-в-1 Wellneo – одного з найпопулярніших масажних приладів! Поєднання заспокійливого масажу шиацу та вібраційного масажу з тепловою терапією перезавантажить ваші розум і тіло, зменшуючи напругу, стрес, втому та спазми. Комплект включає відстібну подушку та пульт дистанційного керування.

Детальніше
Детальніше про товар

Розслабляйтеся як ніколи раніше

Незалежно від того, чи ви відчуваєте втому після довгого робочого дня, чи вам просто потрібна хвилинка для себе, масажний килимок 3-в-1 Wellneo допоможе вам досягти максимальної релаксації. Дозвольте одному з найпопулярніших приладів для масажу заспокоїти ваші тіло та розум за допомогою вібраційного масажу та теплової терапії. Килимок також має функцію масажу шиацу для шиї, що дозволить вам досягти ще кращого самопочуття.

Універсальність та інноваційні технології

Масажний килимок 3-в-1 Wellneo складається з 2 окремих частин: знімної подушки для масажу шиацу та килимка для вібраційного масажу. Якщо ви потребуєте теплової терапії, розслаблюючого масажу шиї та всього тіла, то масажний килимок 3-в-1 Wellneo – це ідеальне рішення вас, адже в ньому є такі функції:

1. Функція масажу шиацу. Масаж шиацу позбавить відчуття тиску та зменшить напругу у м’язах шляхом натискання на акупунктурні точки. Даний вид масажу призначений для тих, хто бажає збалансувати стан свого тіла, позбавитись стресу та фізичної напруги. Масажний килимок має вбудовану подушку з 4 зонами для глибокого масажу, які допоможуть позбутися напруги у шиї.

2. Функція вібраційного масажу. Підтримуйте свої м’язи у формі та даруйте їм незабутні відчуття відпочинку завдяки масажному килимку, який стимулює акупунктурні точки вашого тіла, позбавляючи стресу, напруги та болю в чутливих місцях м’язів та інших неприємних відчуттів. Вібраційний масаж проникає у м’язові тканини, що у свою чергу покращує циркуляцію крові у верхній та нижній ділянках спини, ногах, стегнах, плечах, руках і стопах. Цей ідеальний масажний килимок має 10 вмонтованих моторчиків для вібраційного масажу, кожен з яких має 5 режимів для масажу, 4 зони масажу (за вибором) для плечей, верхньої та нижньої частин спини та ніг і 3 рівні інтенсивності, які у разі потреби можна виставити та налаштувати за власними уподобаннями. Ці стимулюючі масажні моторчики ефективно імітують роботу професійного масажиста, і в результаті виснажені м’язи розслабляються та наповнюються енергією. Для отримання максимального рівня комфорту скористайтесь пультом дистанційного керування, щоб виставити рівень інтенсивності масажу на різних ділянках килимка.

3. Теплова терапія. Легкий тепловий потік глибоко проникає у м’язи, оскільки вони мають властивість розтягуватися та розслабляти здавлений серединний нерв між сухожиллями м’язів. Ця процедура допоможе покращити циркуляцію крові, розслабитись та позбутися стресу.

Практичний та приємний на дотик

Масажний килимок 3-в-1 Wellneo гнучкий, комфортний та легко складається. Покриття приладу з м'якої плюшевої тканини є надзвичайно приємним на дотик. Цей масажний килимок дуже комфортний для використання у лежачому положенні на ліжку, підлозі чи кріслі. Після сеансу масажу ви легко складете прилад і зможете зберігати його під ліжком або взяти з собою у подорож.

Неповторні переваги масажного килимка 3-в-1 Wellneo

 • Знімає напругу у м'язах, позбавляє відчуття стресу, втоми та спазмів.
 • Покращує циркуляцію крові.
 • Позбавляє відчуття занімілості м'язів у шиї, усуває неприємні відчуття.
 • Знімна подушка з 4 зонами для масажу шиацу, що має функцію автоматичного вимкнення після 15 хвилин користування.
 • Функція автоматичного вимкнення після 30 хвилин вібраційного масажу.
 • 10 потужних моторчиків для вібраційного масажу з 5 режимами, 4 масажними зонами та 3 рівнями інтенсивності.
 • Функція теплової терапії.
 • М'яка плюшева тканина та поролонова підкладка.
 • Пульт дистанційного керування.

Інструкція з користування

Ви можете проводити сеанс вібраційного масажу з подушкою чи без неї. Пристрій дуже зручний у використанні: покладіть його на диван, підлогу, матрац або навіть на крісло-релакс (тільки килимок) і насолодіться розслаблюючим масажем. Тривалість сеансу складає 30 хвилин, а функція захисту від перегріву (наприклад, якщо ви почнете засинати) автоматично вимкне масажний килимок після вичерпання часу.

Для користування подушкою для масажу шиацу підключіть адаптер до роз’єму подушки, розстебніть подушку та використовуйте на будь-якій ділянці тіла без килимка. Кнопка ввімкнення/вимкнення розташована на верхній частині подушки. Масажна подушка придатна для масажування будь-яких ділянок тіла: верхньої чи нижньої частини спини, плечей, ніг, рук чи стоп. Вбудований таймер захистить виріб від перегріву і вимкнеться автоматично через 15 хвилин користування.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Засоби безпеки та застереження

 • Пристрій призначено для масажування шиї, верхньої частини спини, нижньої частини спини, верхньої та нижньої ділянок ніг та для релаксації. Комплектація товару та його аксесуари не повинні розцінюватися як основні засоби лікування, або заміна медичних заходів. Це не медичний пристрій. Перш ніж розпочати будь-які фізичні вправи, зверніться за консультацією до лікаря чи іншого кваліфікованого медичного працівника.
 • Також перед використанням зверніться до лікаря, якщо ви вагітні, у вас кардіостимулятор, імплантант або інший медичний пристрій, ви маєте будь-які побоювання щодо власного здоров'я. Не рекомендований для користування людьми, котрі страждають на діабет.
 • Людям, які мають алергію на шкірі, відкриті механічні рани чи перебувають у післяопераційному стані заборонено користуватися пристроєм.
 • Цей пристрій придатний для використання лише у домашніх умовах та лише у сухих приміщеннях.
 • Не використовуйте пристрій у складеному стані.
 • Дітям до 8 років, людям у сонному або несвідомому стані заборонено користуватися пристроєм.
 • Кабель живлення (зарядний пристрій), що підходить для одного пристрою може спричинити ризик виникнення пожежі за умови використання з іншим пристроєм. Ніколи не використовуйте кабель живлення (зарядний пристрій), що входить у комплект з іншим пристроєм. Не намагайтесь використовувати цей пристрій з іншим кабелем живлення (зарядним пристроєм).
 • Перед підключенням приладу до електромережі переконайтеся, що напруга, вказана у паспортній табличці, відповідає напрузі локальної мережі. У разі ігнорування порад з посібника користувача, можливий ризик виникнення проблем з електромережею або з пристроєм.
 • Не залишайте пристрій увімкненим або підключеним до мережі живлення, якщо ви не користуєтесь ним.
 • Уникайте контакту пристрою з будь-якими джерелами тепла. Не паліть під час користуванням килимком.
 • Не користуйтесь пристроєм, якщо вилку або кабель живлення пошкоджено, або вони перебувають у вологому стані.
 • Не намагайтесь самостійно змінити конструкцію або полагодити масажер власноруч. Переконайтесь, що ремонтом займається кваліфікований фахівець.
 • Надмірне користування пристроєм може призвести до його перегрівання, або скорочення життєвого циклу виробу. Якщо відчуєте надмірне нагрівання пристрою, негайно припиніть користуватися ним. Перед повторним користуванням дозвольте виробу охолонути.
 • Надмірне користування пристроєм може призвести до ризику виникнення пожежі, ураження електричним струмом чи до травм у користувача.
 • Тривалість користування пристроєм не має перевищувати 30 хвилин (на масажному килимкові) чи 15 хвилин (на подушці шиатсу) протягом одного сеансу.
 • Попри те, що пристрій було протестовано, відповідальність за його використання та наслідки несе користувач. Виробник не відповідає за будь-які пошкодження виробу, спричинені неналежним використанням чи недотриманням вищезгаданих порад з посібника користувача, або за умови, якщо пристрій використовувався не за призначенням.
Бажаєте взяти розстрочку чи кредит?

На ваш вибір оплата під час отримання, розстрочка або стандартний кредит

Оберіть найбільш зручний та вигідний для себе спосіб оплати замовлення:

100% оплата під час отримання

Ви сплачуєте за товар готівкою кур'єру чи в касі компанії-перевізника під час отримання свого замовлення.

Оплата в кредит

Ви можете взяти кредит на стандартних умовах в одному з банків-партнерів нашого магазину.
При замовленні високих матраців можлива акційна розстрочка на 6 місяців.

«Миттєва розстрочка» для клієнтів Приватбанку (до 25 платежів)

Якщо ви клієнт Приватбанку, то маєте можливість отримати кредит на будь-які товари, за 30 секунд, не виходячи з дому, за допомогою своєї банківської картки. У зв’язку з можливими технічними неполадками у роботі сайту, Компанія залишає за собою право тимчасового блокування (призупинення) роботи сервісів «Миттєва розстрочка» та «Оплата частинами» від Приватбанку.

«Оплата частинами» для клієнтів Приватбанку (2 або 4 платежі без переплати)

Якщо ви клієнт Приватбанку, то маєте можливість отримати чисту розстрочку без переплати на 2 або 4 платежі. На будь-які товари, за 30 секунд, не виходячи з дому, за допомогою своєї банківської картки. Оплата частинами" не надається на купівлю взуття. У зв’язку з можливими технічними неполадками у роботі сайту, Компанія залишає за собою право тимчасового блокування (призупинення) роботи сервісів «Миттєва розстрочка» та «Оплата частинами» від Приватбанку.

Відгуки покупців 0 Відгук (ів)

Як Ви оцінюєте цей товар? *

1 1 бал
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star