У кошику немає товарів.

Спробувати

Вокмакс - торгова марка словенської компанії Студіо Модерна, яка представлена своїми продуктами в понад 20 країнах Європи. Дормео, Космодиск, Toп Шоп, Бігфіш і Стиляго є торговими марками, які знайомі мільйонам людей у всьому світі. Вони представляють цікаві і привабливі продукти для здоров'я, господарства і добробуту.

Новий бренд Вокмакс застосовує новітні технології та наукові знання, щоб зробити ходу більш комфортною. Взуття Вокмакс призначене для тих, хто хоче, щоб їх тіло рухалося правильним способом, як це передбачено самою природою. Взуття Вокмакс зроблене з метою підтримки здоров'я тіла людини - з раннього дитинства до зрілого віку.

Що робить взуття Вокмакс особливим?

Має інноваційну закруглену підошву для більшого комфорту

Воно підтримує природний перекат стопи і створює відчуття ходьби по піску!

Полегшує біль в спині

Ідеальне рішення для всіх, хто проводить дні на ногах, займається спортом і у кого є плоскостопість.

Активізує роботу більшої кількості м'язів, ніж звичайна ходьба

Ви зможете зміцнити м'язи стегон, сідниць, спини і преса, виправите поставу, схуднете і будете почувати себе набагато краще!

Користувачі Walkmaxx

- це люди з активною позицією, для них поєднання сучасного дизайну та зручності є найвдалішим рішенням для повсякденного життя. Всі, хто взуває Вокмакс, майже одразу відчувають, що м’язи працюють інтенсивніше, хода стає все більш природньою. Менше причин для втоми - більше причин для гарного настрою!

Walkmaxx в Україні

Молодь України все частіше обирає спорт та здоровий образ життя, і в цьому їй допомагає Вокмакс. Бути здоровим не лише модно, але й доступно - де б ви не були, на роботі, вдома чи на відпочинку - ви завжди можете покластися на на зручне та неймовірно легке взуття від Walkmaxx!

Walkmaxx дбає про своїх клієнтів

Саме тому постійно створюються цікаві та вигідні для клієнтів пропозиції, пропонуються привабливі акції та цінні подарунки! Слідкуйте за новинами від Вокмакс та будьте першими, хто дізнається про всі найкращі акції.

Офіційна сертифікація

Ексклюзивними правами на продаж продукції Walkmaxx володіє ТОВ 'Студіо Модерна'. Всі товари Вокмакс мають відповідні сертифікати якості згідно з українським законодавством.

Walkmaxx обирають тому, що :

  • це взуття, яке приносить користь здоров’ю
  • це чудова профілактика плоскостопості
  • це підтягнуті м’язи та спортивний вигляд
  • це природня хода та рівна постава
  • це можливість завжди бути стильними
  • це висока якість за помірну ціну