мова
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

ПРО НАС

ЧАСТИНА ПЕРЕДОВОЇ ГРУПИ

Бренд Walkmaxx – це частина Studio Moderna, передової багатоканальної та мультибрендової компанії роздрібної торгівлі, націленої на задоволення потреб користувачів у Центральній та Східній Європі. Завдяки надійним брендам та присутності на 23 ринках нашими товарами задоволені понад 370 мільйонів клієнтів.

Наші бренди мають одну місію – це покращення повсякденного життя та самопочуття наших клієнтів.

Walkmaxx не просто розроблює взуття. Ми надаємо клієнтам функціональність, комфорт і відмінний стиль у кожній парі, а також привносимо енергію у повсякденне життя людей та надихаємо їх більше рухатися.

ЦІННОСТІ WALKMAXX

Бренд Walkmaxx завжди прихильний таким принципам:

КОМФОРТ – це сутність кожної пари нашого взуття.

ДОВІРА – заслуговується якістю нашого взуття та його перевагами.

ІННОВАЦІЇ – інноваційні рішення для підвищення комфорту: від підошви до матеріалів, з яких виготовлене взуття Walkmaxx.

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ –  впровадження екологічних рішень та піклування про природу.

Comfort Hub

ЛІНІЙКИ WALKMAXX

Walkmaxx має дві лінійки взуття: це Walkmaxx Originals, що складається з моделей з заокругленою підошвою, а також це Walkmaxx Trend, що складається з взуття з плоскою підошвою.

WALKMAXX ORIGINALS

Walkmaxx Originals – це взуття, що дарує гарне самопочуття та гармонію у житті, сповненого незабутніми моментами та дорогими людьми, а також відчуттям свободи – руху, бути самими собою та насолоди максимальним комфортом.

Comfort Hub

WALKMAXX TREND

Walkmaxx Trend – це колекція взуття, що присвячена подорожам і пригодам. Це поєднання незайманої природи та урбаністичних пейзажів. Це молодість й динамічність. Це комфорт на найвищому рівні, що дозволить сповна насолоджуватися життям.

Comfort Hub

НАША МІСІЯ

З компанії, яка в 2010 році пропонувала лише 1 модель взуття, ми перетворилися на бренд з понад 50 моделями у портфоліо. Walkmaxx присутній на ринку понад 20 країн, що є доказом того, що ми рухаємось у правильному напрямку. Наша місія полягає у створенні найкомфортнішого взуття, а також у збереженні нашої планети.

  • Walkmaxx пишається 90% задоволених клієнтів.

  • У середньому клієнт Walkmaxx володіє 3 парами взуття Walkmaxx.

  • Взуття Walkmaxx забезпечує максимальний комфорт при ходьбі.