У кошику немає товарів.

Спробувати

Ми даємо те, що вам потрібно

протягом 25 років

Шановний відвідувачу!
Привіт і ласкаво просимо на цю сторінку, де ми розповімо вам трохи про себе. У двох словах, ми хотіли б пояснити, як почалася наша історія, що примушує нас йти вперед, ким ми були і ким є зараз. Можна подумати, що Студіо Модерна – це всього дві відомі торгові марки, Dormeo і TopShop. Але насправді це щось більше. Залишайтеся з нами і читайте далі... ми обіцяємо, буде цікаво!

Студіо Модерна була заснована в Словенії ще в 1992 році. Починали ми свій шлях скромно, але це не завадило нам стати однією з найгучніших історій успіху. Наш шлях був складним, але ми завжди вважали, що тільки так можна досягти великих результатів.

Наша спадщина

Все почалося в 1992 році в гаражі в Загір'ї, маленькому містечку в центрі Словенії, коли один із засновників Студіо Модерна, Санді Чешко, почав продавати пристрій для усунення болю в спині під назвою Kosmodisk. Цей продукт змінив життя тисяч людей, які страждали від цього. Це було єдиним ефективним нефармацевтичними продуктом на ринку.

Після успіху кампанії Kosmodisk було прийнято рішення про виведення другого бренду - Топ Шоп - і перехід до багатоканальної бізнес-стратегії. З першого телевізійного рекламного ролика онлайн в червні 1996 року почалася нова ера прямого маркетингу. І з цього часу ніхто навіть не думав озирнутися назад.

Але одна річ ніколи не змінювалася. З самого початку компанія привела вартість своєї продукції у відповідність до можливостей покупців.

Прагнення задовольнити клієнтів залишається одним з головних пріоритетів і основним вектором бізнес-рішень сьогодні.

Хто ми сьогодні?

Студіо Модерна сьогодні є провідною компанією прямих багатоканальних продажів в Центральній і Східній Європі, Росії та Казахстан.

Ось деякі цифри, якими ми пишаємося. Ви можете знайти нас в

21 європейській країні

Наші продукти доступні в

390 фірмових магазинах

Ми створили

Понад 140 сайтів на 21 мові

Ми пропонуємо зручний шопінг на дивані на

Більш ніж 360 ТБ-каналах

На ваш дзвінок чекають

3000 агентів в 33 колл-центрах

Ми звертаємося до

360 мільйонів споживачів

Наші бренди

Рік за роком ми дізнавалися, що дійсно потрібно нашим клієнтам. Також ми дбаємо про навколишнє середовище і намагаємося зробити все, щоб зберегти дорогоцінну природу. І це наштовхнуло нас на думку про створення ще декількох брендів. Вони повинні були поліпшити життя людей в різних сферах життя - сон, харчування, здоров'я, спорт. І ми сповнені рішучості зробити ще більше, щоб служити вам з честю.

Наші бренди – від першого до останнього

Вплив наших брендів не обмежується ринками Центральної та Східної Європи, ми також маємо великий успіх на міжнародних ринках.

ТБ-шопінг

TopShop – з 1996 року

Від скромного ролика на словенському комерційному телебаченні до однієї з найбільших багатоканальних роздрібних мереж у Центральній та Східній Європі – Топ Шоп, безумовно, один з найбільш відомих брендів. Продукти TopShop були завжди унікальними та ретельно підбиралися, що дозволило їм увійти в мільйони будинків і змінити життя багатьох на краще.

Відвідайте свій сайт TopShop, натиснувши тут

Хороший нічний сон

Dormeo – з 2002 року

За 12 останніх років ТМ Dormeo стала синонімом гарного, здорового сну. Dormeo почала свою ходу з одним матрацом і в результаті багаторічної напруженої роботи сьогодні асоціюється своєю лінійкою з більш, ніж 300-ми товарами з хорошим сном і здоровим способом життя.Продукти Dormeo можна знайти в більш ніж 30-ти країнах по всьому світу, де люди вже пізнали, що таке справжній хороший сон.

Відвідайте свій сайт Dormeo, натиснувши тут

Там, де починається Кухня з великої літери

Delimano – з 2010 року

Delimano – це бренд з однією очевидною пристрастю - приготування їжі. Все почалося з керамічного посуду, але Delimano швидко розширив свій асортимент до всіх видів кухонного приладдя.

Наша мета полягає в тому, щоб стати головним брендом кухонного приладдя в Європі і забезпечити добре продумані, технологічно передові, інноваційні та творчі рішення в цій галузі, гарантуючи здорові та смачні враження в процесі приготування їжі.

Відвідайте свій сайт Delimano, натиснувши тут

Життєва енергія

Wellneo – з 2010 року

Wellneo – це бренд, що спеціалізується на здоров'ї, турботі про тіло і здоровому способі життя. Він пропонує харчові добавки, продукти для корекції ваги, фітнес-продукти, а також еко-/біопродукти.

Філософія Wellneo передбачає цілісний підхід до здоров'я, пропонуючи продукти, які допоможуть вам вести здоровий спосіб життя.

Відвідайте свій сайт Wellneo, натиснувши тут

10 років комфорту

Walkmaxx – з 2010 року

Walkmaxx – це торгова марка, що представлена в понад 20 країнах Європи. Цей бренд застосовує новітні технології та наукові знання, щоб зробити ходу більш комфортною. Взуття Walkmaxx призначене для тих, хто хоче, приблизити свою ходу до ходьби босоніж, як це було передбачено самою природою.

Взуття Walkmaxx зроблене з метою підтримки здоров'я тіла людини – з раннього дитинства і до зрілого віку.

Відвідайте свій сайт Walkmaxx, натиснувши тут

 

Ми віримо...

...що кожна людина заслуговує на гідне життя. Ми вважаємо, що кожній дитині потрібен відпочинок і вечеря на тарілці.

Ми вважаємо, що природа - наш найкращий друг і наш найкращий вклад. Ми віримо в людську доброту.

І саме тому ми доклали стільки зусиль і ресурсів, щоб створити кращий світ.

Соціальна відповідальність

Ми в Студіо Модерна розуміємо, що ми теж є частиною спільноти. Тому ми зобов'язані протягнути руку допомоги - голодним дітям, самотнім літнім людям, нужденним сім'ям, жертвам стихійних лих... Ми беремо участь в гуманітарних і благодійних акціях, спрямованих на допомогу постраждалим.

Крім того, як роботодавець, ми піклуємося про збереження основних цінностей, комфортні робочі місця, а також про розумне управління, що в свою чергу сприяє розкриттю потенціалу, здібностей і волі кожної людини.

Екологічна відповідальність - зниження шкідливого впливу на навколишнє середовище

Щедрість землі не безкінечна. Всі повинні знати про цей факт – і ми в Студіо Модерна приділяємо цьому особливу увагу в кожному сегменті нашої роботи. Ми знаємо, що наш вплив невеликий, але ми також вважаємо, що кожен крок має значення.

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб винайти більш зносостійкі і якісні матеріали для продуктів Dormeo і Delimano. Ми інвестували в розробку складного велосипеда Бігфіш, який не шкодить навколишньому середовищу. І ми завжди там, де суспільство потребує нас. І нарешті, ми намагаємося вести здоровий спосіб життя та у нас на роботі, на своїх робочих місцях.

Екологічна відповідальність в наших продуктах

 • Використання екологічно чистих матеріалів, які підходять для переробки.

  Кожен продукт Dormeo виготовляється з придатних для переробки матеріалів. Крім того, при доставці нового матраца ми утилізуємо ваш старий.

 • Кераміка® - екологічно чистий матеріал на вашій плиті

  Керамічний посуд Delimano виготовлений з глини - повністю натурального матеріалу, який нешкідливий для вас і нашої планети.

Екологічна відповідальність в наших офісах

 • Сортування відходів

  Переробка відходів є дуже важливою частиною нашої повсякденної роботи. Майже всі офісні відходи віддаються на вторинну переробку. Крім того, ми припинили використовувати одноразовий посуд.

 • Фільтрована вода з крана

  Ми закликаємо наших співробітників пити воду з-під крана. Але щоб забезпечити чистоту води, ми встановили фільтри. Ми не схвалюємо застосування водних диспенсерів.

 • Раціональне енергоспоживання

  В наших офісах кожен робочий стіл оснащений енергозберігаючим світильником з датчиками, які регулюють кількість світла протягом дня..

 • Екологічні подарунки

  Ми зацікавлені ділитися своїм ентузіазмом, особливо зі своїми дітьми. Наші різдвяні подарунки завжди підходять для вторинної переробки і виготовлені з натуральних матеріалів.

Отже, ось такі ми!

Шановний клієнте!
Це була наша історія. Розповідь про те, що ми робимо, що штовхає нас вперед, який внесок ми робимо в суспільне життя. Але нічого з цього не було б, якби це не було зроблено для вас. Ви причина, чому ми встаємо вранці з ліжка. Спасибі вам за це.

Так що – ми вдячні вам за те, що ви є частиною нашої історії. Ми щиро сподіваємося, що можемо бути вам корисні і що зможемо привнести корисні товари в ваше життя.

Ваша команда Студіо Модерна