мова
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

НАШІ ТЕХНОЛОГІЇ

ЩОБ НАСОЛОДЖУВАТИСЯ ЖИТТЯМ ЗА МЕЖАМИ ВАШОЇ ЗОНИ КОМФОРТУ, СПОЧАТКУ ОБЕРІТЬ КОМФОРТНЕ ВЗУТТЯ

Взуття – це набагато більше, ніж просто частина гардеробу: воно підтримує здоров’я наших ніг, зігріває їх і захищає від бездоріжжя. А комфорт – це набагато більше, ніж просто почуття. Це також впевненість у собі, відчуття свободи та гарний зовнішній вигляд у будь-яку мить і за будь-якої нагоди. І все це дарує взуття Walkmaxx!

Саме для досягнення такого високого рівня комфорту при виробництві взуття ми використовуємо найновіші інноваційні технології та найкращі матеріали, що забезпечують довговічність наших виробів.

WALKMAX ORIGINALS

Добре відома заокруглена підошва Walkmaxx була розроблена у Німеччині у якості інноваційної підошви, яка імітує природний перекат стопи та відчуття ходьби босоніж, що суттєво покращує рівень комфорту. З Walkmaxx Originals наша місія полягала у створенні взуття, яке б сповнювало користувачів життєвою енергією та надихало їх краще та більше рухатися.

КОНСТРУКЦІЯ ВЗУТТЯ

 • ПІДОШВА

  Підошва має антиковзну нижню частину, широку передню частину, а також відмінне зчеплення з рельєфом. Ці особливості сприяють покращенню постави, активації м'язів і максимальному комфорту. Ідеально сконструйоване взуття для постійного руху.

 • УСТІЛКА

  Наша устілка є легкою та поглинаючою удари. Ці технологічні особливості сприяють рівномірному розподілу ваги, що подарує Вам відчуття ходьби босоніж.

 • ВЕРХНЯ ЧАСТИНА

  Якщо Ви задоволені зовнішнім виглядом свого взуття, то в ньому Ви завжди почуватиметесь комфортно та впевнено. Верхня частина взуття Walkmaxx має функціональний та естетичний вигляд. Взуття легко надягається та має класичний сучасний дизайн. І це все – відмінна комбінація для Вашого гарного фізичного та емоційного самопочуття.

WALKMAXX TREND

Плоска підошва Walkmaxx – це душа лінійки Walkmaxx Trend, спеціально розробленої для свободи руху. Взуття Walkmaxx створене з метою забезпечення комфорту протягом усього дня – якщо Ви багато часу проводите на ногах, насолоджуєтесь довгою прогулянкою або подорожуєте. У взутті Walkmaxx Вам й море по коліна, адже з лінійкою Walkmaxx Trend комфорт завжди буде з Вами!

КОНСТРУКЦІЯ ВЗУТТЯ

 • ПІДОШВА

  При розробці підошви ключовим фактором є стійкість. Ви можете покластися на наше взуття, яке покращує якість пересування та підтримує рівновагу тіла. У взутті Walkmaxx Ви відчуватимете впевненість у кожному кроці!

 • УСТІЛКА

  Устілка, вироблена з матеріалів преміум якості, має неперевершені якості, завдяки яким наше взуття є легким, поглинаючим удари та амортизуючим при ходьбі. З взуттям Walkmaxx кожен крок відчуватиметься невагомим навіть у найактивніші дні.

 • ВЕРХНЯ ЧАСТИНА

  Сучасний дизайн ліній, якісна обробка та додаткова бічна підтримка гарантують надійну посадку взуття. Ви закохаєтесь в ідеальне поєднання комфорту, стилю та підтримки, що дарує взуття Walkmaxx.