мова
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

НАША ІСТОРІЯ

КОЖЕН КРОК, ЯКИЙ МИ ЗРОБИЛИ У МИНУЛОМУ – ПРИВІВ НАС ТУДИ, ДЕ МИ Є ЗАРАЗ. З КОЖНИМ КРОКОМ ЩЕ БІЛЬШЕ КОРИСТУВАЧІВ ДОЛУЧАЮТЬСЯ ДО НАШОЇ ПОДОРОЖІ У МАЙБУТНЄ

Walkmaxx є ще досить молодим брендом на ринку взуття, але наша місія завжди залишається незмінною – це забезпечення комфорту у кожному кроці.

З бренда, який у 2010 році пропонував лише одну модель взуття, ми перетворилися на міжнародну та успішну компанію з понад мільйоном задоволених покупців.

2010

 

ПОДОРОЖ ТРИВАЛІСТЮ У ТИСЯЧІ КІЛОМЕТРІВ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ОДНІЄЇ ПАРИ ВЗУТТЯ

Ми запускаємо нашу першу модель взуття – Walkmaxx Black. Це був перший крок у створенні бренду, який невдовзі вподобають тисячі користувачів.

2012

 

ПОЧАТОК РУХУ

Наше портфоліо починає збільшуватися у відповідь на попит користувачів. Walkmaxx стає впізнаваним брендом функціонального та комфортного взуття по всій Європі з понад 15 моделями у портфоліо.

2015

 

ЧИМ БІЛЬШЕ – ТИМ КРАЩЕ!

Портфоліо взуття Walkmaxx постійно збільшується, і зараз ми пропонуємо понад 50 моделей.

2016

 

КЛІЄНТ ПЕРШ ЗА ВСЕ!

Ми розробляємо лінійки взуття Fit, Pure та Comfort, щоб задовольнити конкретні потреби клієнтів та полегшити проблеми, пов’язані з ногами.

2017

 

СВОБОДА РУХУ ТА КОМФОРТ

Ми запускаємо першу колекцію взуття, приділяючи особливу увагу максимальному комфорту, що дарує свободу руху та спонукає на активніший спосіб життя.

2019

 

СТИЛЬ І АКТУАЛЬНІ ТРЕНДИ

Лінійка Trend зі стильним і сучасним дизайном – це важливий крок у світ модного взуття.

2020

 

10 РОКІВ КОМФОРТУ

Ми святкуємо 10-ту річницю бренду Walkmaxx з вражаючими показниками – вже продано майже 7 мільйонів пар взуття у понад 20 країнах світу.

2021

 

КРОК У МАЙБУТНЄ

Ми запускаємо нову лінійку взуття з плоскою підошвою з ідеальним поєднанням максимального комфорту та модного дизайну.

WALKMAXX РОБИТЬ ВАЖЛИВІ КРОКИ ВПЕРЕД

Walkmaxx представляє нашу першу екологічну колекцію взуття – Walkmaxx Green. Ми мінімізували негативний вплив на навколишнє середовище, надаючи нашим користувачам можливість відповідального вибору, щоб зробити свій внесок у створення безпечнішого майбутнього. Конструкція цього взуття розроблена таким чином, щоб воно було повітропроникним, легким і адаптувалося до форми стопи. А також воно дарує впевненість у собі та допомагає виглядати стильно та сучасно.

Якийсь мудрець сказав: «Якби нам судилося завжди знаходитись на одному місці, замість ніг у нас були б корені». А ми додамо: кожна захоплююча пригода починається з першого кроку. І ми гарантуємо, що цей крок буде комфортним.

  • Walkmaxx пишається 90% задоволених клієнтів.

  • У середньому клієнт Walkmaxx володіє 3 парами взуття Walkmaxx.

  • Взуття Walkmaxx забезпечує максимальний комфорт при ходьбі.