мова
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Один дзвінок – і питання вирішено!

Додаткова гарантія на електроприлади – запорука вашого спокою навіть після того, як закінчиться термін гарантії від виробника.

УМОВИ ГАРАНТІЇ (ПОВЕРНЕННЯ)

1. Додаткова гарантія на товар дійсна тільки при наявності гарантійного талону, який повинен бути заповнений належним чином

2. Гарантійне обслуговування надається тільки протягом терміну дії гарантії.

3. Пересилка товару до Компанії здійснюється коштом покупця.

4. Товар знімається з гарантії в разі порушення правил експлуатації, які вказані в інструкції з експлуатації, а також у випадках:

  • якщо товар має сліди стороннього несанкціонованого втручання або є очевидною спроба самостійного ремонту;
  • якщо були виявлені самостійні зміни конструкції або схем виробу, або коли товар чи його частка експлуатуються не за призначенням або в непередбачених умовах.

5. Додаткова гарантія не поширюється на такі несправності:

  • механічні пошкодження та пошкодження від води або вологого середовища застосування;
  • пошкодження від попадання в середину товару механічних предметів, тварин, комах, рідини та інших речовин;
  • пошкодження внаслідок стихійного лиха (вогонь, підтоплення, тощо);
  • пошкодження, які викликані невідповідністю державним стандартам систем електроживлення, кабельних мереж, джерел сигналу та інших пристроїв, які працюють та підключаються до виробу;
  • пошкодження від аварій в електромережі;
  • пошкодження від використання сумісно з нестандартними та саморобними пристроями

Після звернення клієнта за гарантійним обслуговуванням, спеціалісти Компанії, згідно до п. 12 ст. 14 та п. 4 ст. 19 Закону України «Про захист прав споживачів», проведуть експертизу та первинну діагностику товару для встановлення характеру виявлених недоліків та причин їх появи. Якщо всі положення гарантійного талону виконуються, клієнту буде запропоновано гарантійне обслуговування. Якщо гарантійний ремонт не може бути проведений в стандартний термін, клієнту пропонується обмін товару або повернення грошей, відповідно до вимог чинного законодавства України.