tooltip after the triger
Прийом замовлень та консультації за телефоном (044) 594-91-46

Прийом замовлень та консультації за телефоном

(044) 594-91-46

Про Walkmaxx

Walkmaxx - максимальна користь від ходьби!

Бренд Walkmaxx - порівняно молодий німецький бренд. Вокмакс спеціалізується на виробництві особливого взуття, завдяки якому мільйони людей у Європі з кожним кроком поліпшують свій фізичний стан.

Walkmaxx здобули популярність завдяки класичним фітнес-кросівкам чорного кольору. Це була перша модель з округлою підошвою - саме вона дарує відчуття, ніби ви йдете босоніж по піску. На сьогодні Вокмакс виготовляє не лише взуття для фітнесу, але й взуття для дому, модельні черевички та різноманітні аксесуари.

Walkmaxx обирають тому, що :

  • - це взуття, яке приносить користь здоров’ю
  • - це чудова профілактика плоскостопості
  • - це підтягнуті м’язи та спортивний вигляд
  • - це природня хода та рівна постава
  • - це можливість завжди бути стильними
  • - це висока якість за помірну ціну

Користувачі Walkmaxx

- це люди з активною позицією, для них поєднання сучасного дизайну та зручності є найвдалішим рішенням для повсякденного життя. Всі, хто взуває Вокмакс, майже одразу відчувають, що м’язи працюють інтенсивніше, хода стає все більш природньою. Менше причин для втоми - більше причин для гарного настрою!

Walkmaxx в Україні

Молодь України все частіше обирає спорт та здоровий образ життя, і в цьому їй допомагає Вокмакс. Бути здоровим не лише модно, але й доступно - де б ви не були, на роботі, вдома чи на відпочинку - ви завжди можете покластися на на зручне та неймовірно легке взуття від Walkmaxx!

Walmaxx дбає про своїх клієнтів

Саме тому постійно створюються цікаві та вигідні для клієнтів пропозиції, пропонуються привабливі акції та цінні подарунки! Слідкуйте за новинами від Вокмакс та будьте першими, хто дізнається про всі найкращі акції.

Офіційна сертифікація

Ексклюзивними правами на продаж продукції Walkmaxx володіє ТОВ 'Студіо Модерна'. Всі товари Вокмакс мають відповідні сертифікати якості згідно з українським законодавством.

Сервис обратного звонка RedConnect